Privaatsuspoliitika

Viimati uuendatud: 18.02.2024

Hara Digital Agency OÜ (edaspidi “meie”, “meid” või “me”), registreeritud aadressil Narva mnt 4, Kesklinna linnaosa, 10117 Tallinn, Harju maakond, austab teie privaatsust ja on pühendunud teie isikuandmete kaitsmisele. See privaatsuspoliitika selgitab, kuidas me kogume, kasutame, jagame ja kaitseme teavet, mida me kogume veebilehe digilovi.ee (edaspidi “Veebileht”) kasutajatelt.

Isikuandmete kogumine ja kasutamine

Kui külastate või kasutate meie Veebilehte, võime koguda teavet, mida esitate meile vabatahtlikult, sealhulgas, kuid mitte ainult, teie nime, telefoninumbrit, e-posti aadressi, ettevõtte nime ja domeeni kaudu kontakti-/tellimisvormi kaudu. Samuti võime koguda lisateavet, mida esitate meile oma veebilehe tekstide, piltide jms osas.

Google Analytics 4

Meie Veebileht kasutab Google Analytics 4 teenust, et mõista, kuidas külastajad meie Veebilehte kasutavad ja kuidas seda paremaks muuta. Google Analytics kogub teavet veebilehe kasutamise kohta anonüümselt ja koostab veebilehe kasutamise aruandeid.

Teie õigused

GDPR-i kohaselt on teil õigus pääseda juurde oma isikuandmetele, nõuda nende parandamist, kustutamist või töötlemise piiramist ning esitada vastuväiteid teie isikuandmete töötlemisele. Samuti on teil õigus andmete ülekandmisele. Kui soovite neid õigusi kasutada või kui teil on küsimusi privaatsuspoliitika kohta, võtke meiega ühendust e-posti aadressil info@digilovi.ee.

Andmete jagamine

Me ei jaga teie isikuandmeid kolmandate osapooltega, välja arvatud juhul, kui see on vajalik teenuste osutamiseks või seadusest tulenevate nõuete täitmiseks.

Andmete turvalisus

Me rakendame asjakohaseid tehnilisi ja organisatsioonilisi turvameetmeid, et kaitsta teie isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kaotsimineku, muutmise, volitamata avalikustamise või juurdepääsu eest.

Muudatused privaatsuspoliitikas

Me võime aeg-ajalt uuendada seda privaatsuspoliitikat. Kõik muudatused jõustuvad avaldamisest alates meie Veebilehel. Soovitame teil privaatsuspoliitikat regulaarselt läbi lugeda.

Kontaktinfo

Kui teil on küsimusi või muresid seoses meie privaatsuspoliitikaga, võtke meiega ühendust e-posti aadressil info@digilovi.ee või posti teel aadressil Narva mnt 4, Kesklinna linnaosa, 10117 Tallinn, Harju maakond.