Kodulehe tegemine sinu ettevõttele

Kaasaegne ja mugav koduleht sinu ettevõtte eduks.

Kodulehe tegemine

Koduleht on sinu e-äri

Kodulehe tegemine on oluline protsess, sest see on esmane pilt Sinu ettevõttest. Kui soovid, et kliendid sinuni jõuaks, peab veebileht ajaga kaasas käima. DigiLõvi valmistatud kodulehed on kaasaegsed, mugavad ja kasutajasõbralikud ning otsingumootoritele leitavad.

Kodulehe loomisel kasutame maailmas enim levinud sisuhaldussüsteemi WordPress. Kliendil on väga lihtne ja mugav seda ise pärast edasi kasutada.

SEO ehk otsingumootoritele optimeerimine

SEO ehk kodulehe optimeerimine otsingumootoritele

Kodulehe tegemise juures on üheks oluliseks protsessiks selle optimeerimine otsingumootoritele ehk SEO

Otsingumootoritele optimeerimine on veebilehe nähtavuse suurendamine otsingutulemustes. Kui kirjutada Google otsingusse mingi valdkonnaga seoses märksõna, siis näidatakse optimeeritud veebilehti eespool.

Näiteks kui kirjutada otsingusse “Keila ilustuudio”, siis on meie tehtud koduleht  tulemustes esikohal. 

Google uuendab oma otsingumootori algoritmi iga 3 kuu tagant. Meie hoiame end uuendustega kursis, et teeksime alati seda, mis on just täna asjakohasem. Töökäik näeb välja selline, et analüüsime sinu soovitud märksõna, kogume võimalikult palju informatsiooni ja kasutame seda sinu lehel, et leht saaks välja tulla paremal positsioonil kui konkurentide omad. Kasutame kodulehe optimeerimise tasulisi tööriistu, et saada võimalikult hea tulemus.

Esiletulemine võib võtta aega nädal aega kui ka kolm kuud. See võib oleneda märksõnast, valdkonnast kui ka konkurentidest.

Kui peakski juhtuma nii, et kokkulepitud ajaks ei ole tulemust, siis lubame omalt poolt teha täiendavaid kõik, et tulemus saavutataks.

Kui ei soovi maksta kodulehe tegemise eest, saab seda ka ise teha, kuid sellel on omad miinused – väiksem võimalus Googles esile tulla, suur ajakulu ja peavalu, lõpptulemusega ei olda rahul ning tellitakse ikka koduleht teenusena. 

Meie soovitame mitte otsida soodsamat teed, vaid teha see väljaminek. Nii säästad lõppkokkuvõttes aega ning tulemus tasub ennast ära.

Keskmiselt võtab kodulehe tegemine aega 2-4 nädalat. Meie arendajad teevad kõik, et klient saaks soovitud tulemuse ning seetõttu on iga projektile kuluv aeg erinev.

Kui peaks juhtuma, et sa ei jäänud tulemusega rahule, anna sellest kindlasti meie arendajale teada. Meie eesmärgiks on pakkuda teenust, millega klient rahul on ning arendame veebilehte seni kuni jõuame soovitud tulemuseni. 

DigiLõvi pakub pärast veebilehe valmimist kolm kuud tasuta veebiabi. Teeme sinu lehele vajalikke turvauuendusi ning hoiame korrapärasel toimimisel silma peal. Samuti abistame teha väikeseid muudatusi.

Kui soovid teha muudatusi, siis võta meiega ühendust. Lisaks võid lugeda muudatuste tegemise kohta siit: Kodulehe haldamine.

Kodulehe tegemise hind sõltub projekti suurusest ning soovitud tulemusest. Kõige suurem viga, mida saab teha, on otsida turu soodsaimat hinda – tulemus ei ole see, mida ootad!

Kui soovid saada hinnapakkumist, võta meiega ühendust. 

Pakume nii valmisdisaini kui ka erilahendusi

Teeme sinu kodulehe või e-poe võimalikult funktsionaalse ja ootuspärase. Telli meilt müüki suurendav veebileht.

Soovid hinnapakkumist?

Kirjuta meile ja vastame 24 tunni jooksul. Anname alati väärt nõu.