Veebilehe kiiruse optimeerimine

Miks on oluline, et veebileht laeks kiiremini kui 3 sekundit?

veebilehe kiirus ja optimeerimine

Kiirus loeb

Veebisaidi laadimiskiirus muutub aina enam üheks tahetumaks osaks veebisaite omanike jaoks. Pärast Google eelmise aasta värskendust on laadimisaeg on peamisi tegureid, kuidas püsida top positsioonil.

Iga ettevõtte soovib, pakkuda oma kodulehe külastajatele võimalikult meeldivat kasutajakogemust, et kliendid ka järgmisel korral nende veebilehte külastaksid.

Tänapäeva tehnoloogiast otsitakse enim kiirust, mistõttu on oluline kliendile pakkuda kiiret ja toimivat kodulehe külastust.

70% kasutajatest, kes peavad teie veebilehe kiirust aeglaseks, ei naase veebilehele enam teist korda. Ja peaaegu 50% inimestest jagavad oma ebameeldivat kogemust ka teistega.

Mis on lehe kiirus ja miks see oluline on?

Lehe kiirus on tähendab kui palju aega kulub veebilehel erinevate funktsioonide avanemine.

Kliendi jaoks on oluline esmamulje ning meeldiv kasutajakogemus veebilehel, kuid aeglaselt lahti laetavad veebilehed ei pruugi jätta teie ettevõttest kõige paremat muljet ning võivad kliendid eemale peletada. 70% kasutajatest, kes peavad teie veebilehe kiirust aeglaseks, ei naase veebilehele enam teist korda. Ja peaaegu 50% inimestest jagavad oma ebameeldivat kogemust ka teistega.

Veebilehe kiirus mõjutab otseselt ka teie ettevõtte kodulehe välja tulemist Googles, mis on tähtis, et potentsiaalsed kliendid teie ettevõtte veebilehe lihtsa vaevaga leiaksid. Kui teie veebilehe lahti laadimiskiirus ei ole piisavalt väike, võib see mõjutada teie veebilehe asetust Google otsingumootoris, mille tulemusel ei pruugi potentsiaalsed kliendid teie veebilehte Googlest just kõige paremini ülesse leida.

Loe siit rohkem, miks peaks olema veebilehe kiirus alla 3 sekundi.

Veebilehe kiiruse optimeerimine

alates 300€
  • Piltide optimeerimine
  • Andmebaasi optimeerimine
  • Teemade ja pluginate värskendamine
  • Premium vahemälu plugina seadistamine
  • Kiiruse optimeerimise aruanne (enne ja pärast) kasutades Google Page Insights'i ja GTMetrix-it

Pakume nii valmisdisaini kui ka erilahendusi

Teeme sinu kodulehe või e-poe võimalikult funktsionaalse ja ootuspärase. Telli meilt müüki suurendav veebileht.

Soovid hinnapakkumist?

Kirjuta meile ja vastame 24 tunni jooksul. Anname alati väärt nõu.

Veebilehe laadimiskiirus alla kolme sekundi.