Funktsionaalne e-pood

Kaasaegne ja kiire e-pood sinu müügi suurendamiseks.

epoe avamine

Kiire ja kasutajasõbraliku e-poe loomine

E-poe tegemine sinu ettevõttele kiirelt ja soodsalt. Et turul läbi lüüa, peab e-pood olema kaasaegne, mugav, nutiseadmesõbralik ja kiire. Samuti peab välja tooma selle, miks on Sinu e-pood parem kui konkurentide oma.

E-poe tegemine usalda meie hoolde kui soovid, et see oleks jätkusuutlik ja edukas. Samuti võid meie poole pöörduda kui soovid oma vana e-poodi värskendada.

Veebipoe tegemisel kasutame maailma kõige levinumat sisuhaldustarkvara WordPress, kus kliendil on pärast ise lihtne tooteid lisada ja muuta, tellimusi hallata jne.

kvaliteetne e-pood
E-poe-tegemine

Funktsionaalne e-poe süsteem

WordPress – Kasutame e-poe ülesehitusel maailmas kõige levinumat sisuhaldustarkvara WordPress. Vajadusel saame kasutada ka muid platvorme.

Teemalehed ja kujundus – Disainime ja struktureerime vahelehed eesmärgipäraselt, et koduleht oleks ettevõtte kaubamärgi disainiga korrelatsioonis. 

E-poe süsteem – Loome arusaadava ja funktsionaalse e-poe süsteemi, kus külastaja tunneb ennast ostlemisel turvaliselt ja mugavalt ning ostlemine on lihtne.

Funktsionaalne admini paneel – Paigaldame lihtsasti kasutatava admini paneeli, mille kaudu hakkab käima tellimuste haldamine, pakisiltide väljastamine jne

Automaatne andmevahetus – Tekitame automaatse andmevahetuse tarnepakkujatega (Omniva, Itella, DPD, Venipak jne), raamatupidamistarkvaraga ja laoga.

Kui klient soovib, paigaldame automaatse andmevahetuse süsteemi nii tarnepakkujate kui ka raamatupidamistarkvara ja lao vahel. 

Kui sinu klient on valinud tarneks näiteks DPD pakiautomaadi Raplas, siis koostab süsteem automaatselt pakisildid ning sina ei pea neid enam eraldi trükkima.

Samamoodi käib andmevahetus sinu raamatupidamise ja lao vahel.

E-poe avamise esimene samm on otsustada, kas teed selle ise või lased teha seda mõnel arendajal. Kui oled otsustanud arendaja kasuks, siis on vaja leida endale sobivaim teenusepakkuja. 

DigiLõvi pakub tasuta konsultatsiooni isegi juhul kui meilt seda teenust ei telli.

Kui sa ei soovi mingil põhjusel maksta e-poe tegemise peale suuri summasid, siis on võimalus leht ka ise teha. 

Kui natuke vaeva näha on võimalik lihtsasti luua mõne päevaga ise väike e-pood näiteks Shopifys.

DigiLõvi soovitab tellida domeeni ja virtuaalserveri Zone.ee-st. Tellimine on lihtne ja arusaadav igaühele. E-poe jaoks soovitame valida II või III paketi.

Kui tellid veebilehe tegemise meilt, saame pakkuda 3 kuud tasuta viruaalserverit.

Keskmiselt võtab e-poe tegemine aega 4-6 nädalat. Meie arendajad teevad kõik, et klient saaks soovitud tulemuse ning seetõttu on iga projektile kuluv aeg erinev.

Kui peaks juhtuma, et sa ei jäänud tulemusega rahule, anna sellest kindlasti meie arendajale teada. Meie eesmärgiks on pakkuda teenust, millega klient rahul on ning arendame veebilehte seni kuni jõuame soovitud tulemuseni. 

DigiLõvi pakub pärast veebilehe valmimist kolm kuud tasuta veebiabi. Teeme sinu lehele vajalikke turvauuendusi ning hoiame korrapärasel toimimisel silma peal. Samuti abistame teha väikeseid muudatusi.

Kui soovid teha muudatusi, siis võta meiega ühendust.

E-poe tegemise hind sõltub projekti suurusest – toodete maht, automaatne andmevahetus tarnepakkujate ja raamatupidamistarkvaraga jne. Meie e-poe tegemise hinnad algavad 590€.

Kui soovid saada hinnapakkumist, võta meiega ühendust. 

Pakume nii valmisdisaini kui ka erilahendusi

Teeme sinu kodulehe või e-poe võimalikult funktsionaalse ja ootuspärase. Telli meilt müüki suurendav veebileht.

Soovid hinnapakkumist?

Kirjuta meile ja vastame 24 tunni jooksul. Anname alati väärt nõu.